Kamali půjčka

Nejlevnější mikropůjčka na trhu
Kamali půjčka
 • První půjčka zdarma
 • Velmi rychlé vyřízení půjčky
 • Poplatek pouze 33 Kč
 • Fér půjčka - znáte z TV
 • Výše úvěru 1 000 - 20 000 Kč
 • Splatnost 0 - 1 měsíců
 • Úrok 0 %
 • Hodnocení

Kamali půjčka

Kamali je dalším nebankovním úvěrem s velmi krátkou splatností, které nazýváme mikropůjčky. V porovnání s konkurencí je však Kamali téměř ve všech ohledech výhodnější a až na několik drobností ji výrazně překonává. Půjčka Kamali patří do portfolia společnosti Home Credit, jež patří mezi přední poskytovatele úvěrových produktů v ČR. U Kamali si napoprvé půjčíte až 20.000 Kč a pokud úvěr splatíte do 14 dnů, nehradíte žádné úroky ani poplatky!

Podmínky

 • Věk žadatele 18+
 • České občanství
 • Trvalý pobyt v ČR
 • Výše úvěru 1 000 - 20 000 Kč
 • Splatnost 0 - 1 měsíců
 • Úrok 0 %
 • Hodnocení
 • RPSN 0 %
 • Poplatek za poskytnutí Ano
 • Půjčka bez ručitele Ano
 • Půjčka pro nezaměstnané Ne
 • Půjčka pro ženy na mateřské Ano
 • Půjčka v hotovost Ano
 • Předčasné splacení Ano
 • Bezúčelová půjčka Ano
 • Se záznamem v rejstříku trestů Ne

Výhody a nevýhody

 • První půjčka zdarma na 14 dní
 • Bezúčelová půjčka na cokoliv
 • Velmi nízké poplatky
 • On-line vyřízení žádosti
 • Možnost levného odložení splátek
 • Jasné a fér podmínky úvěru
 • Přísnější schvalovací podmínky
 • Výše první půjčky maximálně 15.000 Kč

Detail půjčky

Kamali půjčka

Zatímco bankovní půjčky mají v podstatě vždy docela výhodné podmínky a na žádné extrémní úroky či poplatky u nich nenarazíte, v nebankovním sektoru už je situace výrazně odlišná. Některé nebankovní úvěry mají RPSN nebo poplatky obrovské a takové půjčky se rozhodně nedají označit jako výhodné nebo levné.

To ale není případ Kamali – tento nebankovní úvěr ve své kategorii vyniká a to jednoznačně pozitivně. Půjčka je nejen dostupná a levná, ale zároveň také maximálně bezpečná. Určitě tak patří k tomu nejlepšímu, co se dá v současné době sehnat. Stojí za ní společnost Home Credit, která u nás patří mezi přední hráče na trhu s nebankovními úvěrovými produkty.

Kamali žádost o půjčku – podmínky

Požadavky na klienty jsou u tohoto úvěru mírné, stačí splňovat jen pár základních podmínek. Musí vám být alespoň 18 let (horní hranice omezená není), musíte mít trvalý pobyt na území ČR a mít bankovní účet. Podle informací od Kamali se u půjčky dokládá příjem (může být ale klidně i z důchodu nebo mateřské dovolené).

Půjčka není určená pro zájemce s dluhy – při posuzování se nahlíží do registru SOLUS, žadatel také nesmí být v exekuci nebo insolvenci, ani nesmí být po doplacení exekuce či insolvence. Jednou z podmínek je také mít vlastní bankovní účet, půjčka v hotovosti už v nabídce Kamali není (ještě než vám pošlou peníze, je potřeba provést ověřovací platbu ve výši 1 Kč).

Napoprvé si můžete požádat maximálně o 15 000 Kč, od druhé až čtvrté žádosti už je maximum 20 000 Kč, pátá až devátá půjčka může dosáhnout 30 000 Kč a od desáté žádosti o úvěr je možnost získat až 40 000 Kč.

Žádost vyplníte i v mobilní aplikaci

Kromě klasické žádosti přes webovou stránku si lze o půjčku Kamali zažádat i prostřednictvím mobilní aplikace. Ta je k dispozici jak pro mobily s Androidem, tak i pro iPhony. Jinak pokud byste měli s vyplňováním online žádosti problém, můžete zavolat na číslo 542 100 700 nebo jen na webu vyplnit svoje číslo a pracovníci Kamali vám s formulářem pomohou.

Kamali patří mezi nejlevnější půjčky

Asi největší výhodou Kamali půjčky je to, že patří mezi nejlevnější nebankovní úvěry, pokud není vůbec nejlevnější. Poplatek za každou půjčenou tisícikorunu (na měsíc) totiž činí pouhých 33 Kč. To je výrazně méně než u konkurence a pokud nehledáte první půjčku zdarma, Kamalu se rozhodně vyplatí.

Jinak i u Kamali lze získat první úvěr zdarma a to až do 15 000 Kč. Ve srovnání s jinými podobnými nabídkami je zde ale podstatně kratší doba na splacení – abyste měli půjčku skutečně zcela zdarma, musíte ji splatit už do 14 dnů (při uhrazení do 30 dnů už je např. za půjčku 10 000 Kč poplatek 10 x 33, tedy 330 Kč).

Online půjčka s vyplacením do 15 minut

V dnešní době už je samozřejmostí, že půjčky se vyřizují kompletně přes internet a jinak tomu pochopitelně není ani u Kamali. I tu si zájemce sjednává online, pokud by ale potřeboval, může se s pracovníky úvěrové společnosti poradit po telefonu – stačí zavolat nebo vyplnit svoje číslo.

Kamali půjčka patří mezi rychlé úvěry – drtivá většina žádostí je posouzena už do jediné minuty, peníze se pak ihned posílají na účet. Rychlost výplaty závisí na tom, kdy jste si žádost podali a jakou máte banku, většinou je to ale velmi rychlé. Pokud na peníze opravdu hodně spěcháte, můžete využít doplňkovou službu Expres výplata a za  poplatek 199 Kč mít garantovanou výplatu do 60 minut (v pracovní době).  

Kamali odložení splátky za 1 Kč

Už jsme si řekli, že Kamali půjčka je velmi bezpečná. Co to mimo jiné znamená? Například možnost odkladu splátky a to i opakovaně a za velmi nízký poplatek. Jednak je možné využít odložení splatnosti o 30 dní uhrazením pouhých 10 % z jistiny + poplatku 49 Kč (za každou půjčenou tisícovku). To lze provést dokonce až 9x v průběhu trvání smlouvy.

Kromě toho ale nabízí Kamali řešení i pro ty, kteří nemohou zaplatit ani 10 %. Ti mají možnost využít službu Korunový odklad a prodloužit si splatnost o další měsíc uhrazením pouze 1 Kč (lze to provést maximálně 2x během trvání smlouvy). Následně se pak účtuje ještě poplatek 99 Kč za každou půjčenou tisícikorunu.

Proč je úvěr Kamali tak výhodný?

Možná si při pohledu na poplatky a jejich srovnání s jinými nebankovními úvěry říkáte, jak je možné, že je Kamali půjčka tak levná a zda v tom není nějaký háček. Nemusíte se ale bát, žádné skryté poplatky ani jiné nástrahy v tom nejsou.

Poskytovatelem Kamali půjčky je společnost Home Credit, která patří mezi velmi silné a významné finanční instituce a může si tak dovolit tento úvěr nabízet i s minimálním ziskem. Home Credit navíc takto může získat potenciální nové klienty pro svoje jiné produkty.

Kamali půjčka kalkulačka

Úvěrová kalkulačka na webových stránkách půjčky Kamali je hodně jednoduchá a poskytuje pouze základní informace. Nejde u ní nastavit doba splatnosti, pouze výše úvěru (do 20 000 Kč) a zájemce o půjčku tak získá jen informace o tom, kolik by za úvěr zaplatil při splacení do 30 dnů (poplatek, roční procentní sazba nákladů a celková částka k uhrazení). Podrobnější informace ale najdete ve spodní části webu Kamalu pod odkazem Sazebník.

Reprezentativní příklad:

 • půjčka 15 000 Kč – splatnost 14 dní – úroková sazba 0 %, RPSN 0 %, celkem ke splacení 15 000 Kč. Nebo půjčka 15 000 Kč – splatnost 30 dní – úroková sazba 0 %, RPSN 48,3 %, celkem ke splacení 15 495 Kč.

Kamali vymáhání

Jednou z velkých předností půjčky Kamali je vstřícný přístup tohoto poskytovatele. To platí i pro případy, kdy klient nesplácí tak jak by měl a nastupuje na řadu vymáhání. U Kamali se nemusíte bát žádných přehnaných pokut a sankcí, v případě, že nebudete mít dost peněz, stačí poslat alespoň 1 Kč a tím si splatnost úvěru posunout. Nepoužívají se zde ani žádné rozhodčí doložky a pokud se budete snažit splácet, žádné extrémní pokuty nehrozí.

Jinak ale ve smlouvě je, že v případě nesplácení si může Kamali účtovat účelně vyžadované náklady na vymáhání, což je jednak smluvní pokuta 0,1 % denně z dlužné částky a dále pak úrok z prodlení (podle sazby ČNB). To se ale uplatňuje pouze když klient dlouhodobě nereaguje na upomínky, jinak se dají splátky u Kamali vždy bez problémů domluvit a možností odkladu splátky je hned několik.

Kamali zkušenosti a komu ji můžeme doporučit 

Půjčka Kamali od společnosti Home Credit patří jednoznačně mezi nejvýhodnější úvěrové produkty na českém trhu. Jde o skutečně levnou nebankovní půjčku, která je nejen prověřená a bezpečná, ale především má mnohem nižší poplatky než podobné úvěry.

Výrazně výhodněji vyjde zejména ty, kteří mají problémy se splácením a potřebují si tak půjčku prodlužovat – u Kamali je za to nečekají žádné přemrštěné poplatky, za odložení splátky se hradí jen malé částky.

Kamali není úplně ideální, pokud hledáte první půjčku zdarma – oproti většině takových úvěrů je potřeba ji splatit už do 14 dní. Ve všech ostatních případech ale můžeme Kamali jednoznačně doporučit, protože čísla hovoří jasně – Kamali půjčka je v nebankovním sektoru nejlevnější. Pokud si tento typ půjček berete opakovaně, nic výhodnějšího v současné době nenajdete.

Společnost

Kamali je poměrně nová půjčka, kterou uvedla na trh úvěrová společnost Home Credit na začátku roku 2017.

Nejde však o úplnou novinku, protože úvěr nahradil velmi oblíbenou Japonskou půjčku, která se dokonce pyšnila neoficiálnim titulem nejvýhodnější tuzemská nebankovní půjčka.

I u Kamali půjčky platí, že je výhodná a v porovnání s konkurencí nabízí velmi nízké poplatky.

Nejčastěji kladené dotazy

1) Co musím splnit, abych dostal od Kamali půjčku zdarma?
Musíte být novým klientem a musíte úvěr splatit nejpozději do 14 dnů.
2) Kolik si od Kamali mohu půjčit, když už jsem jejich stálý zákazník?
Od druhé půjčky 20 000 Kč, od páté 30 000 Kč a od desáté půjčky až 40 000 Kč.
3) Je možné nechat si peníze vyplatit někde v hotovosti?
Dříve to bylo možné u Sazky, dnes už ale Kamali výplatu v hotovosti neumožňuje.
4) Mohu si nechat půjčku vyplatit na účet někoho z blízkých?
Ne, musíte mít vlastní bankovní účet, psaný na vaše jméno.
5) Jak dlouho trvá posouzení žádosti a výplata na účet?
Většina žádostí je posouzena během několika minut a výplata se odesílá ihned po schválení. Lze si navíc připlatit za expresní výplatu.
6) Musí se dopředu platit nějaký poplatek?
Pouze symbolický ověřovací poplatek ve výši jedné koruny, jinak samozřejmě dopředu nic neplatíte.
7) Lze si půjčku sjednat i na pobočce místo online žádosti?
Na pobočce ne, ale pokud budete potřebovat, pracovníci Kamali vám rádi pomohou po telefonu.
8) Dá se splatnost půjčky Kamali prodloužit? Pokud ano, na jak dlouho?
Ano, úplně bez problému a to i opakovaně. Prodloužení je vždy na měsíc a pokud nemáte peníze, stačí zaplatit jen 1 Kč.