Komerční banka půjčka

Získejte až 2 500 000 Kč s nízkým úrokem
Komerční banka půjčka
 • Férová bankovní půjčka
 • Jasně dané podmínky
 • Půjčíte si na cokoliv
 
 • Výše úvěru 10 000 - 2 500 000 Kč
 • Splatnost 12 - 96 měsíců
 • Úrok 6.9 %
 • Hodnocení

Komerční banka půjčka

Přemýšlíte o úvěru pro osobní potřebu s libovolným využitím? Potřebujete optimální splátkové řešení a možnost získat úvěrový rámec až 2 500 000 Kč? Půjčka od Komerční banky by mohla být ta pravá pro vás.

Půjčka Komerční banka je zaměřena na rychlost schválení. Jakmile doložíte všechny potřebné dokumenty a splníte další požadavky, peníze můžete mít do 30 minut na účtu. A díky maximální době splatnosti až 8 let navíc docílíte přijatelných měsíčních splátek.

Podmínky

 • Věk žadatele minimálně 18 let
 • České občanství
 • Pravidelný příjem
 • Doklad totožnosti
 • Výše úvěru 10 000 - 2 500 000 Kč
 • Splatnost 12 - 96 měsíců
 • Úrok 6.9 %
 • Hodnocení
 • RPSN 7.1 %
 • Poplatek za poskytnutí Ano
 • Půjčka bez ručitele Ano
 • Půjčka pro nezaměstnané Ne
 • Půjčka pro ženy na mateřské Ano
 • Půjčka v hotovost Ano
 • Předčasné splacení Ano
 • Bezúčelová půjčka Ano
 • Se záznamem v rejstříku trestů Ne

Výhody a nevýhody

 • Vyřízení bez poplatku
 • Možnost snížení splátek
 • Výhodná úroková sazba
 • Možnost delší splatnosti
 • Přísnější schvalovací podmínky

Detail půjčky

Komerční banka půjčka

Komerční banka patří mezi nejvýznamnější české bankovní instituce. Založena byla v roce 1990 a disponuje rozsáhlou sítí více než 200 poboček a cca 850 bankomatů. V portfoliu jejích produktů samozřejmě nemohou chybět ani úvěry, které tato banka poskytuje nejen běžným lidem, ale i podnikatelům, firmám a korporacím. Mezi základní úvěrové produkty od KB patří spotřebitelský úvěr Osobní půjčka, konsolidace úvěrů Optimální půjčka a několik druhů hypoték.

Půjčka Komerční banka podmínky – jak probíhá žádost

Pokud si chcete sjednat úvěr u KB, nemusíte kvůli tomu chodit až na pobočku – zařídit se to dá i z domova. Nejdříve si u ní ale – pokud už nejste jejím klientem – musíte založit běžný účet. Pak už si o půjčku můžete zažádat online a to buď prostřednictvím internetového bankovnictví nebo přes aplikaci v mobilním telefonu.

Aby mohl zájemce úvěr získat, musí splňovat několik základních podmínek – kromě již zmíněného účtu u KB je třeba mít české občanství (nebo trvalý pobyt či povolení k pobytu v ČR), dva doklady totožnosti (např. občanský průkaz a pas) a doložit příjmy.

Co je u KB nevýhodou, je poplatek za vyhodnocení žádosti o půjčku – platí se samozřejmě jen pokud je žádost schválena a činí 490 Kč (podle informací z banky ale u klientů KB, kteří požádají o úvěr online v rámci předschválených limitů, nemusí být tento poplatek účtován).

Spotřebitelský úvěr Komerční banka

Základní Osobní půjčka Komerční banky se dá sjednat v rozmezí od 10 000 Kč až do 2 500 000 Kč.  Jedná se o klasický neúčelový spotřebitelský bankovní úvěr, který se splácí jednou měsíčně a výplata je možná pouze převodem na účet.

Nejnižší úroková sazba začíná na 6,9 % ročně, přesný úrok ale závisí vždy na konkrétním případu (podle statistiky KB dvě třetiny klientů získají úrok do 7,9 % p.a., pětina do 9,9 % p.a. a jen 14 % má úrok vyšší než 10 % ročně).

KB půjčka bez doložení příjmu

Dá se za určitých podmínek získat KB půjčka bez doložení příjmu? Je třeba říct, že nezaměstnaní lidé získat bankovní úvěr nemohou (to platí nejen pro KB, ale pro všechny banky). Nicméně ti, kteří už u banky mají delší dobu vedený účet a chodí jim na něj pravidelná výplata, už nemusejí svoje příjmy dále dokládat – banka to pozná jednoduše z výpisu. Pokud se ale jedná o nového klienta, KB půjčka bez doložení příjmu možná není a je nutné ho prokázat.

KB sloučení půjček a refinancování

Pokud máte sjednaných více úvěrových produktů, převedením ke Komerční bance máte možnost získat výhodnější úrokovou sazbu a především snížit si měsíční splátku. Do konsolidace lze zahrnout nejen běžné úvěry, ale i kontokorenty nebo kreditní karty, limit je 2 500 000 Kč.

Požádat o KB sloučení půjček si můžete přes internetové bankovnictví. Potřeba jsou jinak stejné doklady jako u osobní půjčky, navíc ale samozřejmě budete potřebovat dokumentaci k úvěrům, které chcete převést. 

Hypoteční úvěr Komerční banka

Pro zájemce o hypotéku má Komerční banka velmi pestrou paletu produktů. Kromě klasického hypotečního úvěru KB nabízí také hypotéku 2v1 (kdy můžete získat další peníze navíc), hypotéku bez nemovitosti, americkou hypotéku a kromě toho je zde i možnost převést si ke Komerční bance hypotéku od jiného bankovního ústavu.

Úrok u základní hypotéky začíná už na 5,99 % ročně (ovšem pouze u vysokých úvěrů nad 4 000 000 Kč nebo u domácností s příjmem min. 80 000 Kč měsíčně), dobu splácení si lze nastavit až na 30 let (fixaci úrokové sazby max. na 10 let). S hypotékou jsou spojeny také jednorázové poplatky, např. za zpracování a vyhodnocení žádosti (2 900 Kč), za návrhy na vklad či výmaz z katastru nemovitostí atd.

Jak funguje kalkulačka úvěru KB

Bankovní půjčky se vyznačují nízkými úrokovými sazbami a platí to i pro Komerční banku. Konkrétní úrok se sice dozvíte až po odeslání žádosti o úvěr, nicméně alespoň orientační představu o nákladech na půjčku si můžete udělat s pomocí úvěrové kalkulačky na webu KB. Na ní si nastavíte výši půjčky + dobu splácení a zda máte zájem o pojištění schopnosti splácet.

Na pravé straně se vám pak ukáže měsíční splátka, úrok, RPSN (roční procentní sazba nákladů), měsíční splátka za pojistné a celková částka, kterou za půjčku uhradíte. Je třeba si uvědomit, že kalkulačka úvěru KB pracuje vždy s úrokem 6,9 % p.a., v praxi ale můžete mít úrok vyšší. Jedná se tak pouze o příklad nejnižší možné RPSN a celkové splátky.

Reprezentativní příklad:

 • půjčka 400 000 Kč – splatnost 8 let – úrok 6,9 % p.a., RPSN 7,13 %, měsíční splátka 5 477 Kč, celkem ke splacení 522 553 Kč.

Komerční banka zkušenosti a komu půjčku doporučujeme

Půjčka KB rozhodně patří mezi úvěry s výhodnými podmínkami a lze u ní získat opravdu nízký úrok. Nevýhodou ale může být poplatek za vyhodnocení žádosti, což už v dnešní době není běžné (neúčtuje se ale vždy).

Smysl má půjčka zejména u stávajících klientů Komerční banky, kteří mají podání žádosti jednodušší a rychlejší. Nicméně ani pro klienty ostatních bank není KB úvěr špatným řešením a to nejen pokud jde o základní osobní půjčku, ale i o další úvěrové produkty.

Společnost

Komerční banka, a.s. je jedním z nejznámějších a zároveň nejstabilnějších bankovních domů v České republice. Na trhu ji také znáte pod značkou KB.

V produktovém portfoliu KB najdete profesionální a bezpečné řešení jak pro běžné občany, tak pro podnikatele či firmy nebo korporace.

Nejčastěji kladené dotazy

1) Jakým způsobem se dá půjčka od Komerční banky sjednat?
Online přes internetové nebo mobilní bankovnictví, osobně na pobočce, případně vám může pracovník banky poradit i po telefonu.
2) V jaké výši poskytuje Komerční banky svoje úvěry?
Osobní půjčka KB má úvěrový rámec od 10 000 Kč až do 2 500 000 Kč, platí to i pro konsolidaci.
3) Musím mít účet u KB, abych mohl jejich půjčku dostat?
Ano, jednou z podmínek je mít u Komerční banky vedený běžný účet.
4) Co vše budu potřebovat k vyřízení úvěru?
Dva osobní doklady a potvrzení o příjmech (nebo daňové přiznání).
5) Jak dlouho trvá schválení této půjčky?
Získání půjčky je vždy posuzováno individuálně a stejně tak je to s jejím poskytnutím. K částce úvěru se žadatel dostane v řádu několika dní.
6) Je možné získat úvěr KB i po insolvenci? Resp. po kolika letech od jejího ukončení?
Podle informací od banky je zpravidla možné požádat o úvěr nejméně 5 let po ukončení insolvence.
7) Mohou osobní půjčku získat i důchodci nebo maminky na mateřské?
Ano, oba dva typy příjmů je možné použít pro žádost o půjčku.
8) Dá se k tomuto úvěru sjednat i pojištění?
Ano, k půjčce si můžete sjednat pojištění schopnosti splácet (pouze ale klienti do 60 let). Jedná se o pojistku pro případy pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání, trvalé invalidity nebo smrti.