Krátkodobá půjčka ihned

Vyberte si úvěr s nejvýhodnějšími podmínkami
Vydáno: 1. ledna 2024
Autor: Tomáš Krestýn
Nejlepší krátkodobá půjčka ihned

Na trhu s půjčkami je celá řada úvěrových produktů a lidé si tak mohou vybrat z pestré palety půjček od mnoha různých poskytovatelů. V poslední době jsou čím dál více žádané úvěry, které splňují dva parametry – jednak jsou velmi rychlé a zároveň mají pouze krátkou dobu splatnosti.

Krátkodobé půjčky vyřídíte rychle

V dnešní době internetu je vše velmi rychlé a týká se to i úvěrových produktů. Pokud potřebujete malou půjčku třeba na měsíc, můžete mít vše vyřízeno během několika minut. Krátkodobá půjčka ihned se dá vyřídit v kteroukoli denní i noční dobu a nejen ve všední dny, ale i o víkendech a svátcích.

Kromě toho, že svižný je samotný proces žádosti, velmi rychlé bývá i její posouzení a také výplata peněz na bankovní účet žadatele. U některých poskytovatelů už se používají i okamžité platby, takže peníze z krátkodobé půjčky online můžete dostat třeba i uprostřed noci.

Jak požádáte o krátkodobou půjčku online

O půjčky už se nemusí chodit žádat do banky nebo do kanceláře úvěrové společnosti, ale můžete si je sjednat z pohodlí domova, v kteroukoli dobu, kdy se vám to zrovna bude hodit. K vyřízení žádosti samozřejmě budete potřebovat připojení k internetu a ideálně počítač nebo notebook, nicméně žádosti se dají vyplnit i z tabletu nebo mobilního telefonu.

Pro úspěšné podání žádosti o půjčku je potřeba občanský průkaz (minimálně kvůli zadání jeho čísla, někde je potřeba nahrát do systému jeho kopii), často je požadováno také doložení příjmu (dnes už většinou stačí jen nahrát výpis z bankovního účtu). Někteří poskytovatelé nabízejí i pomoc s vyřízením žádosti po telefonu a např. banky umožňují sjednání krátkodobé půjčky na cokoliv i přímo na pobočce.

Nejlepší 3 krátkodobé půjčky

Potřebujete peníze jen na pár týdnů? Máme pro vás tipy na nejlepší a nejvýhodnější krátkodobé půjčky, které jsou na trhu dostupné.

1) Kamali půjčka

Nejlépe hodnocená nebankovní půjčka, u níž se nemusíte ničeho bát. Napoprvé lze získat až 15 000 Kč (při splacení do 14 dnů navíc zcela bez úroků a poplatků), od druhé půjčky 20 000 Kč, od páté 30 000 a od desáté až 40 000 Kč. Splatnost úvěru je 30 dní, ale dá se bez problémů prodloužit (a to i když nemáte peníze, stačí jen 1 Kč). Pokud hledáte opravdu bezpečný krátkodobý úvěr, Kamali půjčka je ideálním řešením.

Kamali půjčka

Top
Nejlevnější mikropůjčka na trhu
 • Výše úvěru 1 000 - 20 000 Kč
 • Splatnost 0 - 1 měsíců
 • Úrok 0 %
 • Hodnocení

Výhody

 • První půjčka zdarma na 14 dní
 • Bezúčelová půjčka na cokoliv
 • Velmi nízké poplatky
 • On-line vyřízení žádosti
 • Možnost levného odložení splátek
 • Jasné a fér podmínky úvěru

Podmínky

 • Věk žadatele 18+
 • České občanství
 • Trvalý pobyt v ČR

O půjčce

Kamali je dalším nebankovním úvěrem s velmi krátkou splatností, které nazýváme mikropůjčky. V porovnání s konkurencí je však Kamali téměř ve všech ohledech výhodnější a až na několik drobností ji výrazně překonává. Půjčka Kamali patří do portfolia společnosti Home Credit, jež patří mezi přední poskytovatele úvěrových produktů v ČR. U Kamali si napoprvé půjčíte až 20.000 Kč a pokud úvěr splatíte do 14 dnů, nehradíte žádné úroky ani poplatky!

2) Zaplo půjčka

Velmi oblíbený a známý nebankovní úvěr se skvělými podmínkami. Pro nové klienty je první půjčka zdarma do 16 000 Kč a na celých 30 dní, od druhé žádosti je maximum 30 000 Kč. První půjčka se určitě u Zaplo vyplatí, u těch opakovaných je ale dražší. Pro zájemce o úvěr s delší splatností stojí za zvážení také půjčka Zaplo na splátky.

Zaplo půjčka

Top
Férová půjčka - znáte z TV
 • Výše úvěru 1 000 - 30 000 Kč
 • Splatnost 0 - 1 měsíců
 • Úrok 0 %
 • Hodnocení

Výhody

 • První půjčka úplně zdarma
 • Peníze na účet i v hotovosti
 • Peníze dostanete rychle
 • Nemusíte mít ručitele
 • Vyřízení půjčky 100% online

Podmínky

 • Věk žadatele 18+
 • Trvalý pobyt v ČR
 • Vlastní bankovní účet
 • Mobilní telefon

O půjčce

Nebankovní společnost Zaplo se specializuje na tzv. rychlé půjčky před výplatou, nebo chcete-li na krátkodobé úvěry. Klienti si u Zaplo mohou zažádat o 1.000 až 30.000 Kč, nicméně částku je potřeba vrátit v poměrně krátké lhůtě. Dobu splatnosti si můžete zvolit od 7 do 30 dnů. Po schválení půjčky dostanete peníze do 15 minut na váš účet.

3) Via SMS půjčka

U tohoto úvěru došlo k navýšení a dá se zde napoprvé získat až 25 000 Kč na 30 dnů zdarma, jinak ale Via SMS půjčka nabízí i jiné varianty. Sjednat si lze také flexibilní úvěr (do 60 000 Kč) s možností splácet ho podle potřeby. Stejně jako u předchozích půjček, i u viasms je možnost výplaty pouze převodem na účet.

ViaSMS půjčka

Rychlá mikropůjčka zdarma
 • Výše úvěru 1 000 - 60 000 Kč
 • Splatnost 0 - 1 měsíců
 • Úrok 0 %
 • Hodnocení

Výhody

 • Žádost vyřídíte 100% online
 • Peníze v hotovosti i na účet
 • Bez ručitele i zástavy
 • Doručení hotovosti kamkoliv

Podmínky

 • Věk 18+ let
 • Trvalý pobyt v ČR
 • Vlastní bankovní účet
 • Vlastní mobilní telefon

O půjčce

Půjčka od ViaSMS se řadí mezi bleskové úvěry online u které můžete dosáhnout na maximální výši 60 000 Kč, v případě klientů s opakovanou žádostí. Klienti mohou o půjčku požádat přes webové rozhraní a od druhé a každé další půjčky je možnost žádost zaslat přes SMS zprávu. První půjčka může dosáhnout výše až 25 000 Kč, je poskytována zdarma a také s flexibilní splatností.

Úvěr můžete získat i zdarma

To, že si vezmete půjčku, ještě nemusí nutně znamenat, že za ni budete platit i úroky. Některé krátkodobé úvěry z nebankovního sektoru jsou totiž pro nové klienty zdarma. Funguje to jednoduše – sjednáte si půjčku, splatíte ji v řádném termínu (obvykle je to 30 dní, ale někde méně) a nemusíte zaplatit ani korunu navíc.

První půjčky zdarma jsou u nás velmi oblíbené a nabízí je hned několik úvěrových společností. Samy o sobě nejsou nijak nebezpečné, při opakovaných půjčkách u té samé společnosti už ale bývají úvěry dost drahé. Je na to potřeba myslet a také si uvědomit, že případné prodlužovaní splatnosti půjčky se může hodně prodražit.

Krátkodobá půjčka bez registru

Zatímco u bankovních úvěrů jsou přísné podmínky a zdaleka ne každý je může dostat, u nebankovních půjček jsou jejich poskytovatelé shovívavější. Získat je tak v některých případech mohou i lidé se záznamem v registru dlužníků.

Krátkodobá půjčka bez registru se ale obvykle týká jen malých částek, většinou je také nutné, aby žadatel doložil alespoň svoje příjmy. Nebankovní společnosti sice ze zákona musejí úvěruschopnost svých klientů prověřovat, každá z nich je ale jinak přísná a u řady z nich se půjčka pro dlužníky získat dá.

Peníze i pro klienty s problémy

O půjčky mají velmi často zájem také lidé s exekucemi, se záznamy v registrech, s dluhy nebo v insolvenci. Zatímco v osobním bankrotu nemohou legálně získat půjčku nikde, v ostatních případech už šanci na úvěr mají. Samozřejmě musejí vybírat pouze z nebankovních společností, ale u nich se krátkodobá půjčka ihned získat dá.

Rizikoví klienti ale většinou dosáhnou pouze na menší částky, u vysokých úvěrů je už pak potřeba např. mít zajištění vhodnou nemovitostí. V každém případě, pokud jste v obtížné finanční situaci a už máte dluhy, měli byste si sjednání dalšího úvěru pořádně promyslet, abyste nespadli do ještě horší dluhové spirály. Nejhorším řešením jsou pak nebezpečné a nelegální půjčky na směnku.

Na co si dát při výběru půjčky pozor?

Někomu se může zdát, že vybrat si půjčku je hračka, ale rychlé krátkodobé půjčky mají i svoje rizika. Pokud si úvěr vyberete špatně, můžete se klidně stát i obětí podvodu. Proto je třeba vybírat pouze z osvědčených a prověřených poskytovatelů a nereagovat na různé pochybné inzeráty (např. ty, kde je jen telefon či mail a chybí webová stránka).

Sázkou na jistotu je pak výběr půjčky přímo z našeho srovnávače. Zařazeni jsou v něm pouze pečlivě vybraní a spolehliví poskytovatelé úvěrů, u kterých se nemusíte ničeho bát. Výběrem SMS půjčky z našeho webu navíc ušetříte nejen čas, ale hlavně peníze – ať už to, co hledáte, je nejlepší nebankovní půjčka bez registru, nebo jiný typ úvěru.

Nejčastěji kladené dotazy

1) Za jak dlouho se musí krátkodobá půjčka ihned splatit?
Většinou je maximální splatnost tohoto úvěru 30 dní, při kratší splatnosti může být půjčka levnější.
2) Jak vysoké částky se dají u krátkodobé půjčky získat?
Napoprvé je maximum – většinou – kolem 15 000 Kč, při opakovaných žádostech to mohou být i vyšší částky. Každá úvěrová společnost má trochu jiné limity.
3) Kde si mohu o tento úvěr požádat?
Kdekoliv, kde máte přístup k internetu – není třeba nikam chodit ani telefonovat. Většina nebankovních půjček se dá sjednat pouze online.
4) Jak si vybrat tu nejlevnější krátkodobou půjčku?
Nejjednodušší cestou je využít náš srovnávač. Díky němu rychle a snadno najdete všechny dostupné (a bezpečné) půjčky podle vašich požadavků a ještě ušetříte. 
5) Dá se u této půjčky prodloužit její splatnost?
Ano, většinou úvěrové společnosti umožňují svým klientům odložení splátky. Vždy se ale musí uhradit poplatek za prodloužení.
6) Je krátkodobá půjčka ihned dostupná i pro zájemce v exekuci nebo v registru?
Některé ano. Bankovní ne, ale u nebankovních poskytovatelů si mohou najít úvěr i tzv. problémoví klienti. Neplatí to ale zdaleka u všech půjček.
7) Mohou si tento úvěr vzít i důchodci nebo matky na mateřské?
Určitě ano, důležité je, že mají stabilní, pravidelný příjem – a je jedno, jestli je ze zaměstnání, podnikání, důchodu nebo rodičovského příspěvku.
8) Musí se u krátkodobé půjčky ihned platit něco předem?
Jedinou výjimkou je ověřovací poplatek 1 Kč, jinak se předem nic neplatí. Pokud by po vás někde chtěli třeba několik set nebo tisíc předem, nic neplaťte – půjde pravděpodobně o podvod.
9) Může být u tohoto úvěru potřebný ručitel nebo nějaká zástava?
Ne, u malých krátkodobých půjček nic takového potřeba není.
10) Jakým způsobem se krátkodobá půjčka ihned vyplácí?
V drtivé většině případů pouze převodem na bankovní účet, ale existuje několik společností, které mají v nabídce i hotovostní půjčky. Jedna dokonce umožňuje výplatu půjčky na benzinové pumpě.

Další články z kategorií